Volné pracovní místo  Koordinátor komunitního centra Jablonec nad Nisou

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–32 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Co vás čeká
  • zajištění provozu komunitního centra určeného pro osoby OZP, OZZ a rodiny s dětmi s duševní tísní
  • plánování a organizace aktivit komunitního centra (vzdělávacích, poradenských, volnočasových)
  • přímá práce s cílovou skupinou osob se zdravotním znevýhodněním a rodiny s dětmi - poradenství, podpora
  • práce v terénu - spolupráce s organizacemi v otázce podpory osob se zdravotním znevýhodněním a rodiny s dětmi
  • související administrativní a propagační činnost

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
  • velmi dobré komunikativní a organizační dovednosti
  • uživatelská znalost práce na PC - Word, Excel, PowerPoint, internet
  • samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, empatie
  • řidičský průkaz B
  • min. SŠ, VŠ sociálního zaměření (maturita, Dis., Bc. Mgr.)
  • zkušenosti s prací s osobami se zdravotním znevýhodněním výhodou
  • zkušenost s prací s osobami s duševní nemocí nebo duševní tísní výhodou
  • zkušenosti s koordinací projektových aktivit financovaných z EU výhodou

Výhodou bude, pokud budete umět
  • komunikovat s úřady, znát legislativu příspěvků
  • zkušenost s organizací kulturních a volnočasových aktivit

Nabízíme
Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Children-friendly office, Účast na zahraničních konferencích, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu.

Kontakt: e-mailem, telefonicky 8:30 až 13:30 hodin

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody - viz upřesňující informace

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 31.1.2024

Máte zájem o nabídku Koordinátor komunitního centra Jablonec nad Nisou?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bc. Diana Wolfová z Sdružení TULIPAN, z. s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Koordinátor komunitního centra Jablonec nad Nisou

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.