Volné pracovní místo KOORDINÁTOR Místního akčního plánu rozvoje vzdělávání

3.8.2016
MAS Frýdlantsko, z.s.
Místo pracoviště
Děkanská 74, Frýdlant, 464 01, Frýdlant
Pracovní poměr
Zkrácený úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Pružná pracovní doba

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • Organizace přípravy a zpracování MAP (Místní akční plán rozvoj vzdělávání) pro území ORP Frýdlant – zajištění aktivit a výstupů projektu při dodržení harmonogramu projektu, plnění akčního plánu, plnění komunikační strategie ve vztahu k partnerům a cílovým skupinám, organizace aktivit a jednání Řídícího týmu a pracovních skupin
  • Koordinace zpracování MAP
  • Koordinace vzdělávacích akcí podle Plánu vzdělávání
  • Hodnocení procesu zpracování MAP
  • Administrace projektu podpořeného z OP VVV, zpracování monitorovacích zpráv, zajištění publicity

Podrobnou pracovní náplň najdete zde: poslat email o projektu najdete na poslat email Prokázané vzdělání nebo praxe v projektovém řízení – znalosti a dovednosti odpovídající popisu
kvalifikačního standardu Manažer projektu v Národní soustavě kvalifikací (63–007-R)

  • Prokázané zkušenosti se strategickým nebo akčním plánováním
  • Zkušenosti se zapojením dotčené veřejnosti do procesů strategického nebo akčního plánování
  • Zkušenosti v oblasti vzdělávací politiky nebo z prostředí pro vzdělávání dětí do 15 let
  • Pečlivost, zejména v administrativní oblasti (monitoring, evidence)
  • Vedení agendy projektů v ISKP2014+, na sdílených Google dokumentech a platformě Podio
  • Schopnost komunikovat jak osobně, tak elektronickou formou (skype, hangouts)
  • Samostatnost, flexibilitu, motivovanost k práci v dané oblasti

Nabízíme:
Pracovní smlouvu na dobu určitou v rozsahu 0,5 pracovního úvazku (20 hod./týden) se zkušební dobou 3 měsíce a s možností rozšíření na 1,0 úvazku a na dobu neurčitou v případě realizace dalších vzdělávacích projektů

  • Pružnou pracovní dobu
  • Pracoviště a zázemí kanceláře ve Frýdlantě s možností práce z domova

PRŮBĚH VÝBĚRU: Na uvedený mail zašlete, prosím, strukturovaný životopis a motivační dopis do 19.8.2016, 14:00. Vybrané uchazeče požádáme o zpracování písemného úkolu a pozveme na pohovor.