Volné pracovní místo  Specialista/specialistka pro Správnou výrobní praxi výroby a Kontrolní laboratoř

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Pardubice - Rybitví
Pracovní náplň
  • Odpovědnost za dodržování pokynů SVP Q7
  • Spolupráce se zákazníky
  • Spolupráce při řešení a zdokumentování odchylek
  • Koordinátor v oblasti kvalifikací a validací
  • Kontrola výstupních dokumentů

Požadujeme
  • VŠ nebo SŠ vzdělání, praxe v laboratořích s chemickým nebo farmakologickým zaměřením výhodou
  • Znalost příslušné legislativy pro systémy řízení kvality – SVP (Q7), a SVP Kontrolní laboratoř výhodou
  • Aktivní znalost AJ podmínkou
  • Aktivní přístup, odpovědnost, samostatnost, organizační a komunikační schopnosti
  • Uživatelská práce na PC, MS Office

Nabízíme
  • jistotu stabilního zaměstnání v prosperující společnosti
  • možnost osobního rozvoje a profesního růstu
  • samostatnou tvůrčí práci
  • pružnou pracovní dobu
  • teplé obědy za 19 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění až do 600 Kč/ měsíc
  • multifunkční volnočasovou poukázku UNIŠEK+ v hodnotě 1.500 Kč/ ročně
  • mobilní telefon
  • zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké
  • zvýhodněné rekondiční a zážitkové pobyty
  • zvýhodněné ceny produktů skupiny AGROFERT, a. s.
  • zaměstnanecké akce a další atraktivní benefity
  • možnost dalšího vzdělávání (např. kurzy anglického jazyka, odborného vzdělávání a další)

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - uživatelská znalost práce na PC, MS Office
  • Jiné - Znalost příslušné legislativy pro systémy řízení kvality – SVP (Q7), a SVP Kontr

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2017 do 30.4.2018