Volné pracovní místo  Koordinátor technologických procesů a administrace stavby technologických linek

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–35 000 Kč / měsíc

Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání, flexibilita, praxe v oblasti automobilového průmyslu, výborná znalost angličtiny a němčiny, další jazyky velkou výhodou, ochota cestovat, samostatnost, zodpovědnost.

Náplň práce: administrativní podpora stavby technologických linek, komunikace se zákazníky, koordinace personálu a techniky, kontrola BOZP, archivace dokumentace.

V případě zájmu zašlete prosím svůj životopis POUZE na výše uvedený email. Neozveme-li se Vám do třiceti dnů, nepostoupil/a jste do dalšího kola výběrového řízení.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu dat uvedených v zaslaném životopise společnosti VALIANT - TMS Czech s.r.o., IČ: 48394114 dávám souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi kandidátů na dobu nezbytně nutnou k účelu jejich zpracování, pokud nedojde k jeho odvolání písemnou formou.

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016