Volné pracovní místo  Koordinátor

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • řízení výroby a projektů
  • koordinace výrobních kapacit
  • koordinování výrobního plánu
  • kontrola dodržování norem a předpisů
  • koordinace podřízených útvarů a zaměstnanců
  • školení, motivace a hodnocení zaměstnanců
  • spolupráce s ostatními útvary organizace

Požadujeme:
  • SŠ technického směru
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • komunikativní znalost NJ/AJ (výhodou, nikoli podmínkou)
  • praxe na dané pozici či obdobné pozici ve výrobním automobilovém průmyslu
  • znalost práce PC (MC Office, Internet)
  • progresivní osobnost odolná vůči stresu

Nabízíme:
  • možnost realizování a dalšího vzdělávání
  • služební telefon
  • příspěvek na stravování, občerstvení
  • benefity za nulovou absenci
  • dárky k životním a pracovním jubileím

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016