Volné pracovní místo  Koordinátor/ka pečovatelské služby

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 19 000–22 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Pečovatelské centrum Praha 7
Kontaktní osoba pro první kontakt: J. Bártová - email: použijte odpovědní formulář
Upřesňující informace:
CO VÁS ČEKÁ
Vaše náplň práce bude zahrnovat řízení, organizování a kontrolu činnosti všech pracovníků terénní pečovatelské služby a pracovníků v zařízeních pečovatelské služby.
Na základě žádosti o zavedení pečovatelské služby budete sjednávat s klientem v jeho domácnosti konkrétní rozsah poskytované služby a pod dohledem sociálního pracovníka provádět základní sociální poradenství.
Dále budete vykonávat administrativní činnost, do které spadá evidence provedených úkonů, příprava podkladů pro ekonomické oddělení a vytváření statistických výkazů.
JAKÉ ZNALOSTI A VĚDOMOSTI BYSTE MĚLI MÍT
Požadujeme středoškolské vzdělání ve zdravotní nebo sociální oblasti nebo jiné středoškolské vzdělání s akreditovaným kurzem - Pracovník v sociálních službách. Podmínkou je zkušenost s vedením týmu, znalost Zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb. a standardů kvality.Důležité jsou velmi dobré organizační a komunikační schopnosti, empatie, laskavý přístup, odolnost vůči stresu.
CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT
Nabízíme zázemí příspěvkové organizace s dobrými platovými podmínkami.
Prosíme o zaslání životopisu a motivačního dopisu.
Nástup ihned.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2016