Volné pracovní místo  Kuchaři

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 1 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

KUCHAŘI
Jedná se o zástup za dlouhodobou nemocenskou jako pomocná síla do školní kuchyně s případnou další možností nástupu jako kuchařka na dobu neurčitou.
Mzda neuvedena - platové zařazení dle nařízení vlády č.564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců.
Požadujeme: odpovědnost za dodržení technologických postupů, praxi v oboru, pracovitost, zručnost, čistý trestní rejstřík, zdravotní průkaz. Praxe ve školním stravování výhodou.
Náplň práce: jako pomocná síla v kuchyni se jedná o pomoc s přípravou pokrmů a údržbu školní kuchyně, postupně po zaučení přechod na kuchařku, jejíž náplní práce by byla výroba technologicky náročných teplých jídel, případně studené kuchyně.
Nabízíme: příspěvek na obědy
První kontakt: přihlášky společně se strukturovaným životopisem včetně údajů o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech posílejte na e-mail použijte odpovědní formulář V měsíci prosinci budeme vyhodnocovat zaslané doklady, po jejichž zhodnocení budou vybraní uchazeči pozváni k osobnímu jednání.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 3.1.2017 do 30.6.2017