Zařazeno v oborech:
Gastronomie a pohostinství
Pozice:
Kuchař
Lokalita:
Svitavy
Zveřejnil:
Úřad práce Svitavy
Může se Vám hodit:
Kuchař Svitavy

Volné pracovní místo kuchař/ka

6.8.2016
Zdeněk Šplíchal
Místo pracoviště
Edvarda Beneše 1970/19, Předměstí, 568 02, Svitavy
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Dvousměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Požadujeme: praxe 2 roky, samostatnost,spo­lehlivost.

Nabízíme: Možnost přespání.

Podobné nabídky práce

kuchař/ka
zástup za nemoc Příspěvek na oběd
Seniorcentrum města Svitavy s.r.o. Felberova 715/31, Svitavy Plný úvazek
včera
pomocná síla do kuchyně
Požadujeme: chuť do práce, kladný vztah k vaření Nabízíme: práce v mladém kolektivu, podnikové stravování, prémie
Petr Řehák Milady Horákové 843/30, Svitavy Plný úvazek
aktivní
Kuchař/ka
Požadovaná profese: kuchařka Pracovní náplň: vaření, výdej jídel, umývání nádobí Pracovní doba: PO- PA Požadujeme: praxe v oboru vítána
Střední zdravotnická škola, Svitavy, Purkyňova 256 Purkyňova 256/9, Svitavy Plný úvazek
aktivní
Kuchař (kromě šéfkuchařů)
Pro naší firemní jídelnu hledáme KUCHAŘE a KUCHAŘKY! Nabízíme: - práci na hlavní pracovní poměr - zajímavé mzdové ohodnocení, dotované stravování, pracovní oblečení zdarma a dovolenou navíc - pracovní doba vždy od pondělí do p ...
Sodexo s.r.o. Plný úvazek
aktivní
Kuchař/ka
Pracovní náplň: Vaření a výdej pokrmů v restauraci, hotovky, minutky,saláty,studená kuchyně Požadujeme: pracovitost a schopnost učit se novým věcem, spolehlivost a flexibilitu a nejdůležitější poctivost Nabízíme: pěkné pracovní p ...
P & R construkt, s.r.o. 220, Jaroměřice Plný úvazek, Brigády
aktivní
Kuchař - pomocná síla - obsluha
Možnost hlásit se ihned na uvedených kontaktech.
Libuše Kučerová 3, Korouhev Plný úvazek