Zařazeno v oborech:
Gastronomie a pohostinství
Pozice:
Kuchař
Lokalita:
Svitavy
Zveřejnil:
Úřad práce Svitavy
Může se Vám hodit:
Kuchař Svitavy

Volné pracovní místo Kuchař/ka

23.9.2016
Dopravní stavby Svitavy a.s.
Místo pracoviště
1, Javorník, 568 02, Javorník
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Dvousměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Požadujeme: praxe v oboru nevyžadujeme
Nabízíme: příjemné prostředí a kolektiv, možnost ubytování, možnost i vyššího ohodnocení.

Pracovní náplň: obsluha kuchyně

Podobné nabídky práce

KUCHAŘ / KUCHAŘKA (i pomocná síla)
Samostatná příprava jídel na penzionu v Hynčicích pod Sušinou. Příprava restauračního menu.
LIVE GREEN AREA, družstvo Penzion Kraličák, Hynčice pod Sušin... Plný úvazek, Zkrácený úvazek, ...
aktivní
pomocná síla do stravovacího úseku
zdravotní způsobilost, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, schopnost týmové práce Příspěvek na stravování, možnost ubytování, 1 týden dovolené navíc
Nemocnice Pardubického kraje, a.s. J. E. Purkyně 652, Litomyšl Plný úvazek
dnes
kuchař/ka
Požadujeme: praxe 2 roky, samostatnost,spolehlivost. Nabízíme: Možnost přespání.
Zdeněk Šplíchal Edvarda Beneše 1970/19, Svitavy Plný úvazek
včera
Kuchař/ka
Výhody: strava zdarma, týden placeného volna k dovolené mezi Vánočními svátky
ELLA Litomyšl s.r.o. Šantovo nám. 181, Litomyšl Plný úvazek
týden
kuchař/ka
Požadujeme: - flexibilitu, spolehlivost, pracovitost, - praxe nutná Nabízíme: - možnost ubytování v turnusu
Pavel Kuře 396, Čistá Plný úvazek
týden