Volné pracovní místo  Koordinátor kongresů a akcí

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 28 000 Kč / měsíc

Kontakt: Špačková Gabriela, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář
Schůzky sjednat předem.Telef. 10:00 - 14:00 h.
PD 9:00 - 17:00 h.
Náplň práce:
-zpracovávání a koordinace celého procesu konferenční akce (přijímání a zpracovávání poptávek, vytváření nabídek, vyhotovování cenových kalkulací, jednání s klientem, prezentace konferenčních prostor, příprava a uzavírání smluv, koordinace ostatních středisek, příprava a předání prostor, koordinace a dohled nad realizací akce, převzetí prostor, vypořádávání škod po akci, vyúčtování akce)
-částečná obchodní činnost, částečná administrativní činnost, částečná banketní činnost, organizační činnost
  • spolupráce s dalšími středisky podílejícími se na realizaci akce
Požadujeme:
  • minimálně středoškolské vzdělání
  • praxe na stejné nebo podobné pozici ideálně v hotelu
-komunikativnost a reprezentativní vystupování
  • organizační schopnosti a časová flexibilita
  • pečlivost, samostatnost, zodpovědný přístup
  • orientace v základních pojmech technických náležitostí konferenčních prostor
-komunikativní znalost angličtiny
Výhodou pro Vás je:
  • chuť podílet se na konání zajímavých společenských akcí
  • kreativní myšlení
Co Vám můžeme nabídnout:
  • zkušeného parťáka
  • stanete se součástí týmu zajišťujícího velkou část významných akcí v kraji včetně KVIFF
  • poznáte zajímavé osobnosti
  • firemní benefity
  • zázemí stabilní společnosti a férové zacházení

Nástup je možný od května 2024

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku Koordinátor kongresů a akcí?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Gabriela Špačková z THERMAL-F, a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Koordinátor kongresů a akcí

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.