Zařazeno v oborech:
Kultura, umění a tvůrčí práce
Pozice:
Restaurátor
Lokalita:
Vsetín
Zveřejnil:
Úřad práce Vsetín
Může se Vám hodit:
Restaurátor Vsetín

Volné pracovní místo Kurátoři - botanici

4.10.2016
Muzeum regionu Valašsko, příspěvková organizace
Místo pracoviště
Zámecká 3/55, Krásno nad Bečvou, 757 01, Valašské Meziříčí
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vysokoškolské / univerzitní
Směnnost
Pružná pracovní doba

Popis pracovní nabídky

KURÁTOŘI – BATANICI
POŽADUJEME: Odborná publikační činnost. Na základě referencí doloženou zkušenost s terénními průzkumy a výzkumy. Komunikativnost, organizační schopnosti, spolehlivost, flexibilita, loajalita, ochota dále se vzdělávat. Znalost práce na PC na velmi dobré úrovni. Trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost. Řidičský průkaz skupiny B
NÁPLŇ PRÁCE: Péče o svěřené sbírkové fondy MRV a ve spolupráci provádění inventarizace sbírkových fondů MRV. Organizace tuzemských a zahraničních zápůjček a výpůjček sbírkových předmětů.
Tvorba a organizace vlastních a vypůjčených náročných nebo víceoborových muzejních výstav, programy, publikace a instalace zpřístupněných památkových objektů. Provádění plánovaných změn expozic včetně posilování interaktivních prvků.
Provádění vlastních výzkumů a placených záchranných průzkumů prostředí ve sběrné oblasti Muzea, spolupráce s odborníky v muzeích, univerzitách či ústavech v oblasti svého oboru. Usilování o získání projektů, grantů a zakázek, sponzorských darů a dalších forem podpory k činnosti Muzea.
Spolupráce a provádění vlastní popularizační a odborné publikační činnosti v regionálních a celostátních periodikách a sdělovacích prostředcích a periodikách vydávaných Muzeem při popularizaci a propagaci muzejních programů, výstav a výsledků své odborné činnosti.
Spoluúčast na pořádání kulturně výchovných akcích muzea.
NABÍZÍME: 11.platová třída dle platných platových předpisů pro zaměstnance ve veřejných službách a správě (Příloha č.1 k nařízení vlády č. 564/2006 Sb.). Stravenky, privátní podniková mobilní síť. Možnost prodloužení na dobu neurčitou
PRVNÍ KONTAKT: Motivační dopis, strukturovaný životopis s výčtem terénních zkušeností, kopii o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte nejpozději do 20.11.2016, obálku označte „VŘ BOTANIK“ na adresu e-mail poslat email nebo poštou na adresu Muzeum regionu Valašsko, příspěvková organizace, Horní náměstí 2, 755 01 Vsetín. Informace telefonicky od 8:00–16:30 na čísle poslat email nebo e-mailem:  poslat email