Volné pracovní místo Kurýr - doručovatel balíkových zásilek

27.6.2016
Česká pošta, s.p.
Místo pracoviště
Do Čertous 2717/5, Horní Počernice, 193 00, Praha
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Místo výkonu práce: Do Čertous č.p. 2717/5, Horní Počernice, 193 00 Praha 913
Kontaktní osoba: Kardinálová Simona Ing., tel.: poslat email , e-mail: poslat email

Náplň práce: nakládka zásilek, jejich doručování do firem a domácností služebním vozem (dodávkou), řízení vozu, uložení nedoručených zásilek na poštách, vyúčtování. Práce v ranních a odpoledních směnách.
Možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou.
Požadavky: ŘP sk. B (aktivní řidič, zkušenosti s řízením dodávky typu Ford Transit apod. výhodou), výuční list, trestní bezúhonnost, fyzická zdatnost (manipulace se zásilkami do 30 kg), spolehlivost, příjemné vystupování.
Preferujeme prvotní kontakt přes email nebo telefon.
Zaměstnanecké výhody: 5týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na stravu, dovolenou, dětské tábory aj.

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz – řízení osobních automobilů – skupina B