Volné pracovní místo  Kurýr - Praha

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 120 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • zajišťování doručování zásilek příjemcům v Praze
  • vyzvedávání zásilek od odesílatelů
  • samostatné řešení situací na trase s cílem doručení a vyzvednutí všech zásilek
  • komunikace s příjemci, s kolegy kurýry a s dispečery, práce se skenerem
Co od vás očekáváme:
  • min. vyučení
  • ochotu pracovat v uniformě a dodržovat firemní upravenost (na žádném viditelném místě tetování nebo piercing, hladce oholený, krátce střižené vlasy)
  • ŘP skupiny B - aktivní řidič (alespoň 2 roky), ŘP skupiny C výhodou, ne podmínkou
  • maximálně 2 trestné body na kartě řidiče
  • dobrou znalost Prahy a okolí, výborné orientačníschopnosti, silné komunikační dovednosti
  • Poznámka: z důvodu hmotnosti zásilek (až 70 kg) tato práce není vhodná pro ženy.
Nabízíme vám:
  • 25 dní dovolené/ stravenky/ příspěvek na sport a volný čas
  • příspěvek na penzijní připojištění/ proplácení přesčasů
  • nástup možný ihned

KURÝR - Praha
Máte zájem o tuto pozici?

Případně pošlete životopis Barboře Lochmannové na email: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.10.2016