Volné pracovní místo laborant/ka

9.9.2016
Karlovarská Korunní s.r.o.
Místo pracoviště
77, Stráž nad Ohří, 363 01, Stráž nad Ohří
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Dvousměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Kontakt: telefonicky v pracovní dny, e-mailem: poslat email
Hledáme laboranta/ku do týmu závodové laboratoře ve výrobním závodě
náplň práce: kontrola surovin, materiálů a hotových výrobků v potravinářském provoze (výroba nealko nápojů), dvousměnný provoz. Pracovní doba: 6–14 hod, 14–22 hod.
Požadujeme
SŠ vzdělání chemické nebo potravinářského charakteru, 2 roky praxe, pečlivost, samostatnost, schopnost učit se novým věcem, povědomí o normách ISO 9001, IFS, BRC výhodou, znalost systému HACCP výhodou, znalost práce na PC na vyšší uživatelské úrovni /Word, Excel, Outlook/, ŘP sk. B, praxe v laboratoři v podobné pozici popř. v mikrobiologické laboratoři výhodou.
Nabízíme zajímavou práci v závodové laboratoři v potravinářském provoze, zázemí stabilní společnosti, sociální program pro zaměstnance (příspěvek na dopravu, týden dovolené navíc, stravenky), zajímavé finanční ohodnocení odpovídající pracovní pozici v hierarchii firmy.

Zaměstnanecké výhody: stravenky, týden dovolené navíc, příspěvek na dopravu.