Volné pracovní místo  LABORATORNÍ TECHNICI

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 35 000–45 000 Kč / měsíc

Požadujeme: SŠ nebo SOU technického směru, zkušenost v laboratoři se zkoušením výrobků, analytické schopnosti, logické myšlení
Náplň práce: pestrá práce v oblasti aplikovaného vývoje - zkoušení vláknocementových výrobků, práce se vzorky a vyhodnocování výsledků, testování alternativních surovin, obsluha laboratorní techniky, vývoj stavebních materiálů, ověřování životnosti finálního produktu, řešení technických a provozních požadavků.
Zaměstnanecké výhody: 25 dnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na dovolenou, příspěvek na životní pojištění/Cafeterii nebo Multisport kartu, odměny za životní, pracovní jubileum, odměny za doporučení nového zaměstnance, jazykové kurzy
Pracovní smlouva na 1 rok, v případě oboustranné spokojenosti prodloužení na dobu neurčitou.
Kontakt: telefonicky a e-mailem od 9:00 - 14:00 hod.

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.2.2024 do 31.1.2025