Volné pracovní místo  LADIČ/-KA, INTONÉR/-KA, SERVISNÍ TECHNIK/-ČKA KONCERTNÍCH KLAVÍRŮ

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Na Brně č.p. 1955, 500 06 Hradec Králové 6

LADIČ/-KA, INTONÉR/-KA, SERVISNÍ TECHNIK/-ČKA KONCERTNÍCH KLAVÍRŮ
  • PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody
  • Náplň práce: práce ve výrobě pianin a klavírů, aktivní podíl na prodeji či prezentaci pian v ČR a v zahraničí
  • Požadujeme: VŠ vzdělání; precizní znalost regulace klavíru i pianina; znalost oboru stavby pian (či v příbuzném oboru) + 3 roky praxe v oboru a praxi s přípravou klavírů na koncert; praxi s prodejem či prezentací pianin (práce na showroomu či v obchodu s piany, přípravou pian pro mezinárodní veletrhy); velmi dobrou hru na piano (přednost - hudební vzdělání); jazykovou vybavenost - rodilý mluvčí RJ, další jazyk NJ (přednost mají uchazeči s aktivním pracovním pobytem v zemi cca 2 roky); ochotu k zahraničním služebním cestám; reprezentativní vystupování a ŘP sk. B; výhodou je i právní vzdělanost
  • Nabízíme: dovolená navíc, stravenky, zvyšování a prohlubování kvalifikace
  • V případě zájmu nás kontaktujte na e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016