Volné pracovní místo  Lakýrníci automobilů a jiných vozidel

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 23 640 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

z: 29.7.2022, a: 1.12.2023 - souhlas se ZamK

Pracovní náplň:
  • Příprava automobilových dílů pro lakování (čištění, odmašťování, broušení, tmelení)
  • Maskování ploch a dílů před nástřikem páskou, zátkami; následné odmaskování
  • Stříkání nebo natírání barvou, lakování vozidel pomocí pistole, obsluha lakovací linky
  • Míchání barev, opravy chyb na karosérii - škrábance, defekty při lakování

Požadujeme:
  • Samostatnost, aktivní přístup, chuť se učit a rozvíjet
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu?

Zaměstnanecké výhody:
  • Dovolená nad zákonný rámec (5 týdnů),
  • Cafeteria systém - program BENEFIT PLUS,
  • Příspěvek na penzijní připojištění,
  • Roční bonus za splnění ukazatele EBIDTA dle platné Kolektivní smlouvy,
  • Výhodné mobilní tarify pro zaměstnance i jejich rodinné příslušníky,
  • Závodní preventivní péče, preventivní rehabilitační programy,
  • Odměna při životním výročí a stabilizační odměna,
  • Závodní stravování,
  • Oceňování dárcovství krve a kostní dřeně,
  • Firemní akce (sportovní turnaje, zaměstnanecké aktivity)

Kontakt: Danuše Schindlerová, telefonicky v pracovní dny od 08:00 do 15:00 hod. na tel. č.: použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 2.1.2024

Máte zájem o nabídku Lakýrníci automobilů a jiných vozidel?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Danuše Schindlerová z TATRA TRUCKS a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Lakýrníci automobilů a jiných vozidel

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.