Volné pracovní místo  LEAD TEST ENGINEER - částečný úvazek

Lokalita Hradec Králové
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda 1 766 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

LEAD TEST ENGINEER - částečný úvazek
CZ-ISCO 21441 Strojní inženýři ve výzkumu a vývoji
  • Místo výkonu práce: Hradec Králové
  • PP na dobu neurčitou, nástup od 1. 1. 2021, jedná se o zkrácený úvazek na 1 hodinu týdně
  • Náplň práce:
·Vytváří a dokumentuje testovací plán pro dílčí komponentu testovací platformy (např. DAQ, "fixturing/ instrumentation", BOZP).
·Sleduje provádění testu, sleduje data testu, vytváří denní zprávy o stavu testu. ? Shromažďuje údaje na podporu vyšetřování problémů.
·Zúčastní se schůzek a poskytuje aktuální informace o vydání.
·Zúčastní se / usnadňuje kontrolu po testu, přípravu prezentací.
·Podílí se na kontrole návrhu testu.
·Podporuje a pomáhá lidem zapojeným do zkoušky motoru.

  • Požadavky: magisterský titul z leteckého nebo strojního inženýrství (nebo technického středoškolského diplomu se silnými zkušenostmi) nebo ekvivalent; znalost leteckých motorů; schopnost číst technické výkresy a specifikace; prokázaná zkušenost s vedením testů, znalost projektového řízení, plynulá angličtina
  • Nabízíme: dovolenou navíc, stravenky
  • V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.9.2019

Máte zájem o nabídku LEAD TEST ENGINEER - částečný úvazek?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Alxasová Martina z GE Aviation Czech s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku LEAD TEST ENGINEER - částečný úvazek

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.