Volné pracovní místo  Lékař/ka - psychiatr

Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 80 000–100 000 Kč / měsíc

Pro naše Centrum duševního zdraví ve Strakonicích hledáme novou posilu do rozšiřujícího se týmu na pozici psychiatr i na zkrácený úvazek.
Co požadujeme:
  • vysokoškolské vzdělání v oboru všeobecné lékařství
  • specializace v oboru psychiatrie - minimálně atestace 1. stupně
  • zájem o práci s cílovou skupinou SMI v domácím prostředí
  • zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost
  • řidičský průkaz skupiny B
  • ochotu se vzdělávat
  • schopnost týmové spolupráce
  • schopnost respektujícího a partnerského přístupu ke klientům
  • uživatelskou znalost práce s počítačem
  • kombinace ambulantní a terénní práce
Náplň práce:
  • Práce v multidisciplinárním týmu v Centru duševního zdraví Strakonice
  • Podpora zotavení lidí z dlouhodobé duševní nemoci
  • Prace v týmu (s klienty ve vážnějším stavu pracuje více lidí současně)
  • Individuální práce s klientem, a to ambulantní nebo terénní formou

Co nabízíme:
  • náborový příspěvek 100.000 Kč vyplacený po zkušební době
  • příspěvek na ubytování ve výši 10.000 Kč měsíčně
  • 25 dní dovolené
  • nástup možný ihned nebo dle dohody
  • plný/ zkrácený úvazek
  • práci v motivovaném multidisciplinárním týmu
  • služební notebook a mobilní telefon
  • možnost dalšího vzdělávání
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek na stravování (e-stravenka)

Kontakt: Mgr. Rédlová v PO-PÁ 8:00 - 16:00 hodin č. tel. použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku Lékař/ka - psychiatr?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mgr. Petra Jindrová z FOKUS - Písek, z.ú.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Lékař/ka - psychiatr

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.