Volné pracovní místo Lékař/ka pracovně lékařské péče - Rožnov pod Radhoštěm

28.4.2016
EUC Premium s.r.o.
Brose CZ spol. s.r.o., Brose CZ spol. s.r.o., 1. Máje 2636, 756 61, Ro…
Pracovní poměr
Zkrácený úvazek, Brigády
Minimální vzdělání
MBA, MBT, postgraduální studium
Hrubý plat
450 Kč / hodinu
Směnnost
Jednosměnný provoz
Pracovní období
od 1.5.2016

Pro naši závodní ordinaci v Rožnově pod Radhoštěm hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Lékař/ka pracovně lékařské péče

Náplň práce:

  • Provádění prohlídek pracovně lékařské péče (vstupní, periodická, výstupní, mimořádná)

  • Sledování a vyhodnocování pracovních podmínek, doporučení klientům

  • Spolupráce na projektech v oblasti podpory zdraví zaměstnanců, aktivní prevence nemocí z povolání

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání všeobecné lékařství, odbornost pracovní nebo všeobecné praktické lékařství není podmínkou (možno i lékař v předatestační přípravě)

  • Znalost práce s PC na uživatelské úrovni

  • Vstřícný přístup k pacientům, spolehlivost a ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Smluvní platové ohodnocení

  • Odborné zaškolení a podpora dalšího vzdělávání

  • Zajímavou a zodpovědnou práci

  • Týden dovolené navíc, stravenky, nadstandardní lékařskou péči

  • Další firemní benefity

Rozsah prac. doby – 2 dny v týdnu (á 8 hod.), ideálně pondělí a úterý.

V případě Vašeho zájmu o pozici nám prosím zašlete Váš profesní životopis na email: poslat email nebo volejte na tel.:  poslat email .

Odpovězte na tuto nabídku

Komu Klára Gottwaldová, HR Generalist (EUC Premium s.r.o.)
Vyplňte vaše jméno a příjmení včetně háčků a čárek. První písmeno je velkým např. Novák, Sedláková
Vyplňte své telefonní číslo např. +420 777 666 444. Číslo si po sobě zkontrolujte, je velmi důležité.
Vyplňte váš celý e-mail např. jan.novak@seznam.cz. E-mail si po sobě pečlivě zkontrolujte. Je velmi důležitý.
Průvodní dopis slouží k oslovení zaměstnavatele. Uveďte zde, jaké dokumenty přikládáte. Text můžete využít i místo motivačního dopisu, kde uvedete, proč Vás nabídka práce zaujala, jaké máte s danou pozicí zkušenosti atd.
Při zatrhnutí se k Vaší odpovědi přiloží Váš životopis z Životopisy.cz.
Přiložit životopis z Životopisy.cz:
Heslo pro přihlášení k Vašemu účtu na Životopisy.cz.

Zapomněl jsem heslo

Životopis automaticky připojíme k odpovědi.

Souhlas se zpracováním údajů

Kliknutím na tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby spravované společností RB recruitment, s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb.

Tyto údaje poskytuji společnosti EUC Premium s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost EUC Premium s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.