Volné pracovní místo  LÉKAŘ/KA S ODBORNOU SPECIALIZACÍ V OBORU REHABILITAČNÍ A FYZIKÁLNÍ MEDICÍNA

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 80 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Lékař, odborník, specialista, výhledově vedoucí lékař:
Možnost kariérního růstu s výhledem na pozici vedoucího lékaře, není podmínkou.
Náplň práce:
Vykonává samostatnou diagnostickou a léčebnou činnost
Požadujeme:
Atestace všeob. praktického lékařství,
Atestace nebo specializace v rehabilitační a fyzikální medicíně (FBLR); internista/ kardiolog
Nabízíme:
Klidnou práci v zavedené společnosti
Zajímavé finanční ohodnocení
Práce na hl. pracovní poměr, dohodu, příkazní smlouvu v úvazku od 0,1-1,0
Možnost volby služeb včetně víkendů
Možnost ubytování s manželem/kou, partnerem/kou
Vhodné i pro aktivní lékaře, manžele v důchodu;
Vstřícné, otevřené a partnerské prostředí
Krásné prostředí Jizerských hor

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Benefity

  • Ubytování

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vysokoškolské vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 31.7.2017