Volné pracovní místo  Lektoři dalšího vzdělávání

Lokalita Ostrava
Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 400 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj
Způsob prvního kontaktu: e-mailem : použijte odpovědní formulář
Kontaktní osoba: Paní Andrea Krchová
Upřesňující informace:
Jsme Fond dalšího vzdělávání, fond, který sdružuje informace, znalosti a odborníky. Pomáháme lidem růst, uplatnit se na trhu práce i ve společnosti. Právě hledáme nové kolegy nebo kolegyně na pozici:

LEKTOR/LEKTORKA (PRO CIZINCE V MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI)
pro účely realizace projektu "Podpora začleňování cizích státních příslušníků na trh práce" (registrační číslo projektu: CZ.03.1.48/0.0/0.0/15_123/0002746), který se zaměřuje na odstraňování bariér cizích státních příslušníků při vstupu na trh práce, s působištěm v Moravskoslezském regionu.

Koho hledáme?

Člověka, který:
" Věří, že diverzita je důležitá nejen na pracovním trhu.
" Umí mluvit před lidmi, mluví jasně srozumitelně.
" Má lektorskou zkušenost, ideálně s cílovou skupinou.
" Má vztah k pracovně právní problematice, tematicky jí rozumí.
" Dokáže se během krátké doby naučit mnoho nového.
" Je podporující a respektující.

Co budete dělat (hlavní náplň práce):
" Vzdělávat cizince v prezenčním modulu s cílem odstraňovat bariéry při vstupu na trh práce
" Poskytovat zpětnou vazbu účastníkům na splněné úkoly v e-learningovém modulu
" Komunikovat s lektorským týmem a metodičkou vzdělávání
" Evaluovat a reflektovat proces vzdělávání

Co Vám nabízíme:
" Práci na dohodu o provedení práce
" Nepravidelnou dlouhodobou spolupráci dle potřeb klientů
" Možnost podílet se na realizaci zajímavého projektu podpořeného z fondů EU, který trvá do srpna roku 2018
" Expertní zázemí organizace
" Metodické vedení a supervizi
" Lektorskou podporu
" Možnost flexibilně si plánovat svůj čas
" Pracoviště v Moravskoslezském kraji

Nástup: možný kdykoliv v průběhu realizace projektu (případná spolupráce do 31. 8. 2018)

Zájemci zasílejte strukturovaný profesní životopis (včetně kontaktních údajů) a motivační dopis v elektronické podobě na adresu použijte odpovědní formulář (do předmětu uveďte "Lektor"), nebo poštou na adresu: Fond dalšího vzdělávání (Lidské zdroje), Na Maninách 876/, 107 00 Praha 7. Případně je předložte v tištěné podobě na recepci FDV.

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.1.2017