Volné pracovní místo LEKTOR/KA PROGRAMŮ PRIMÁRNÍ PREVENCE - Centrum prevence Žďár n.S.

16.9.2016
Diecézní charita Brno
Místo pracoviště
Horní 100/22, Žďár nad Sázavou 1, 591 01, Žďár nad Sázavou
Pracovní poměr
Zkrácený úvazek
Minimální vzdělání
vyšší odborné
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • realizace programů školské primární prevence rizikového chování na základních a středních školách a ve školských zařízeních na území okresu Žďár nad Sázavou a související administrativní činnost

Nabízíme:

  • práci na částečný úvazek (0,8) nebo dohodu o provedení práce (DPP),
  • zajímavou a tvůrčí práci,
  • možnost seberealizace, odborné vzdělávání,
  • práci pod supervizí a metodickým vedením,
  • dobrý pracovní tým,
  • zaměstnanecké benefity.

Požadujeme:

  • vzdělání – minimálně započaté studium VOŠ, VŠ se zaměřením na pedagogiku, psychologii, adiktologii, zdravotnictví, sociální práci apod.,
  • přehled v oblasti prevence rizikového chování,
  • schopnost komunikace a práce s kolektivem dětí mladšího školního věku a mladých dospívajících lidí,
  • schopnost týmové i samostatné práce,
  • spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu,
  • potřebu dále se vzdělávat a profesionálně růst,
  • znalost práce na PC,
  • trestní bezúhonnost,
  • řidičský průkaz skupiny B (pouze u pracovní smlouvy, u DPP není podmínkou).

Uvítáme:

  • praxi v oblasti práce s dětmi a mládeží.

V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis
na adresu Centrum prevence OCH ZR, Horní 22, 591 01 Žďár nad Sázavou
nebo na email poslat email do 21. 9. 2016.
Uveďte, o jakou formu pracovně právního vztahu máte zájem.
Bližší informace: Mgr. Stanislava Kubíková, vedoucí Centra prevence OCH ZR,
email: poslat email tel.:  poslat email