Volné pracovní místo  Lektor/lektorka skupinového cvičení rodičů s dětmi a fyzioterapeut klientů se zdravotním postižením

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 16 000–20 000 Kč / měsíc

MOTÝL, z.ú. hledá nového zaměstnance na pozici „Lektor/lektorka skupinového cvičení rodičů s dětmi a fyzioterapeut klientů se zdravotním postižením“
Náplň práce:
  • Vedení skupinového cvičení rodičů s dětmi ve věku od 3 měsíců do 3 let
  • Vedení skupinového plavání dětí se zdravotním postižením
  • Fyzioterapie klientů se zdravotním postižením
Očekáváme:
  • SŠ, VOŠ nebo VŠ v oboru fyzioterapie či ergoterapie
  • Komunikativnost, flexibilitu, systematičnost, organizační schopnosti, schopnost efektivně plánovat pracovní čas
  • Samostatnost, zodpovědnost a respektující přístup k rodičům-klientům, kolegyním
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz skupiny B podmínkou (terénní práce)
Nabízíme:
  • Částečný pracovní úvazek (tzn. 20 - 25 hod/týden)
  • Nástupní plat počítaný na plný úvazek 16.000 Kč – 20.000 Kč (v závislosti na zkušenostech)
  • Odborný růst v rámci systému dalšího vzdělávání pracovníků
  • Pružnou pracovní dobu
  • Smysluplnou, tvůrčí práci
  • Dobré pracovní zázemí a vybavení
  • Práci v malém, dynamickém kolektivu
  • Přátelskou atmosféru
  • Zaměstnanecké výhody (možnost využití vybavených prostor pro soukromou praxi, zdarma kroužky pro své děti v rámci Rodinného centra Vlnka, zvýhodněné ceny na pobytové a příměstské tábory, zvýhodněný mobilní tarif pro členy rodiny)
Vítáme:
  • Zkušenosti s prací s lidmi se zdravotním postižením
  • Znalost prostředí NNO
  • Vlastní automobil výhodou (proplácení nákladů formou cestovního příkazu)
Nástup . září 2016
V případě zájmu o tuto pozici je potřeba zaslat svůj životopis s motivačním dopisem Haně Breníkové, ředitelce organizace na e-mail použijte odpovědní formulář a to do 19. 8. 2016.
Přijímací pohovory proběhnou v týdnu od 23. 8. do 25. 8. 2016.

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.9.2016