Volné pracovní místo  LEŠENÁŘSKÉ/POMOCNÉ PRÁCE - Velké Meziříčí

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 80 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadavky na brigádníka:
Dobrá fyzická kondice, Časová flexibilita, Zodpovědnost
Schopnost práce v týmu pracovníků
Zkušenosti z prací na stavbách, na lešení, či bednění výhodou
Řidičský průkaz sk. B, B+E nebo C+E výhodou
Náplň pracovní doby:
Práce na stavbě dočasných konstrukcí (lešení, bednění, monolitické konstrukce)
Velmi často práce ve výškách
Možná nepravidelnost pracovní doby v závislosti na zakázkách a počasí
Nabízíme:
nástup ihned
práci v mladém kolektivu v rozvíjející se firmě
dohodu o pracovní činnosti a po zaučení stálý pracovní úvazek
motivační systém odměn: pevný plat + prémie
pravidelné školení
V případě zájmu kontaktujte:
Ing. Pavel Pokorný,Projektant, stavbyvedoucí,Tel.: použijte odpovědní formulář ,E-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 20.4.2016