Volné pracovní místo  lesník

Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 27 250–40 120 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Jetřichovice/Krásná Lípa/Děčín dle dohody

Požadavky: vysokoškolské vzdělání lesnického nebo přírodovědného směru; trestní bezúhonnost; nesmí být členem řídících nebo kontrolních orgánů právnických osob (§303, odst.3 Zákona 262/2006Sb., zákoníku práce); řidičský průkaz typu B - aktivní řidič; dobrá uživatelská úroveň práce na PC; velmi dobré komunikační schopnosti; cizí jazyk výhodou (němčina, angličtina); základní znalost práce s GIS.

Náplň práce: tvorba odborných podkladů se zaměřením na lesní ekosystémy a management: např. plány péče, Zásady péče; příprava a odborná podpora při tvorbě LHP; podpora a koordinace lesnického výzkumu a monitoringu; součinnost při plánování a dohledu lesnických managementových činností; sledování stavu lesních biotopů soustavy Natura 2000; práce v gisovém prostředí (tvorba dat, databází a výstupů)

Hrubá mzda: výše platu se řídí Nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.

Benefity: 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, možnost profesního vzdělávání, zaměstnanecké benefity FKSP, možnost bydlení

Kontakt e-mailem: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.5.2024

Máte zájem o nabídku lesník?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jiřina Skalová z Správa Národního parku České Švýcarsko

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku lesník

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.