Volné pracovní místo Likvidátor pojistných událostí – technická rizika

1.9.2016
KANDIDÁTI s.r.o.
Místo pracoviště
Drtinova 1109/12, Smíchov, 150 00, Praha
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Pružná pracovní doba

Hledáme likvidátora pojistných událostí nebo technika/produk­tového specialistu, který se vyzná v oblasti elektroniky a chce se ve své profesi posunout.

Pracovní náplň:

  • Likvidace pojistných událostí v oblasti pojištění nahodilého poškození, odcizení a prodloužené záruky – oblast elektroniky (telefony, notebooky, tablety a bílá technika)
  • Komunikace s oprávněnými osobami, servisy a partnery

Pokud máte tyto znalosti a dovednosti:

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Praxi v likvidaci pojistných událostí nebo produktová znalost výše zmíněné oblasti elektroniky
  • Dobrou znalost MS Office
  • Komunikační dovednosti

A můžete o sobě říci, že jste:

  • Svědomití a precizní
  • Ochotní učit se novým věcem a máte zájem o obor
  • Časově flexibilní a máte vysoké pracovní nasazení

Nabízíme Vám:

  • Výborné platové ohodnocení
  • Nadstandartní systém benefitů:
  • 25 dní dovolené
  • Sick days
  • 13. plat
  • Jazykové kurzy a odborné vzdělávání
  • Stravenky, Flexi Pass, příspěvek na roční kupon MHD, příspěvek na penzijní pojištění a další.
  • Kancelář v centru Prahy – Anděl
  • Zajímavou a odpovědnou práci
  • Zázemí silné mezinárodní společnosti

V případě vašeho zájmu, prosím, zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu poslat email Pro více informací nás kontaktujte na tel:  poslat email .

Benefity

  • Jiné výhody – Sick days, 13. plat, stravenky, Flexi Pass, příspěvek na roční kupon MHD.
  • Dovolená navíc

Podobné nabídky práce

Právníci úseku likvidace pojistných událostí
Místo práce: Římská 2135/45, Praha 2 tel.: <!--poslatEmail-->, e-mail: <!--poslatEmail--> Požadujeme vysokoškolské vzdělání v oboru právo, základní orientaci v předpisech pojišťovnictví, dobré komunikační schopnosti, odolnost vůči ...
Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s. Římská 2135/45, Praha Plný úvazek
aktivní
Finanční analytici a specialisté v peněžnictví
místo výkonu práce: V lužích 735/6, 14200 Praha 411 kontakt: Ing. Thi Thuy Pham, tel.: <!--poslatEmail-->, e-mail: <!--poslatEmail--> Profese: úvěrový odborník (nabízet a schválit úvěry) Dovednost: znalost Word, Excel, zkušenost ...
IDCC EUROPE Finance, a.s. V lužích 735/6, Praha Plný úvazek
aktivní
Bankovní konzulatnt/ka
Místo výkonu práce: Nademlejnská 606/3, Praha 9. Kont.: životopis zaslat na e-mail: <!--poslatEmail--> Náplň práce: komunikace s novými klienty, pečovat o stávající klienty, poskytovat informace zákazníkům (novinky, marketingové a ...
Channel Partners, s.r.o. Nademlejnská 606/3, Praha Plný úvazek