Volné pracovní místo  Linux Admin

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 28 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadované dovednosti:
dobrá orientace v linuxových systémech
alespoň základní znalost některého z poskytovatelů cloudového řešení (Amazon Web Services, MS Azure, Google platform, případně OpenStack)
znalost skriptování (Bash, Python, Perl, Ruby)
zkušenost s webovými servery Apache/Nginx

Náplň práce:
automatizace infrastruktury pomocí Puppet, Salt
design a automatizace infrastruktury v Amazon Web Services, Pacemaker cluster
práce s databázovými technologiemi MongoDB, MySQL/MariaDB, PostgreSQL
monitoring serverů pomocí Nagios

Co nabízíme:
samostatnou práci, která Vás bude naplňovat. Co neumíte se u nás naučíte. Co umíte, zdokonalíte. Jestli před prvním problémem neutíkáte a máte rád/a výzvy, bude se Vám u nás líbit. Nabízíme plný úvazek a velmi dobré platové ohodnocení, které poroste společně s Vámi.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2016