Volné pracovní místo  Lisaři*

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 22 500–29 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

LISAŘI*

POŽADUJEME: SŠ/SOU vzdělání technického směru výhodou, praxe s obsluhou strojů
základní znalost práce na PC, přesnost, pozornost při práci, samostatnost.
NÁPLŇ PRÁCE: obsluha lisu, výměna nástrojů a svitků, průběžná kontrola výlisků po celou dobu výroby.
NABÍZÍME: práci v nadnárodní společnosti, možnost profesního růstu, zajímavé mzdové ohodnocení, 13. plat, věrnostní bonus podle odpracovaných let ve firmě. Příspěvek na penzijní připojištění + příspěvek na dopravu. Zajištění závodního stravování nebo možnost stravenek, firemní akce, atd.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky Po - Pá 8:00 - 15:00 paní Pechalová Adéla, tel.: použijte odpovědní formulář , nebo emailem na adresu: použijte odpovědní formulář popř. osobně na pracovišti, Po - Pá 8:00 - 15:00 hod

23.3.2023 MÍSTO ZRUŠENO NA ŽÁDOST ZAMĚSTNAVATELE !!!

Benefity

  • Podnikové stravování - Zajištění závodního stravování nebo možnost stravenek
  • Zvláštní prémie - 13. plat, věrnostní bonus podle odpracovaných let ve firmě
  • Jiné výhody - Příspěvek na penzijní připojištění + příspěvek na dopravu

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně Základní vzdělání).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2022 do 31.10.2023

Máte zájem o nabídku Lisaři*?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Adéla Pechalová z Sodecia Safety & Mobility Leskovec, s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Lisaři*

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.