Volné pracovní místo  Logistic junior

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 17 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

První kontakt e-mailem.
Pracovní náplň:
  • Příprava podkladů k fakturaci, příjem zboží, fakturace, příprava dokumentů k expedici zboží
  • Komunikace s dodavateli a zákazníky ohledně termínů a dodávek zboží a materiálu
  • Komunikace se skladem, výrobou a obchodním oddělením
  • Zpracování nabídek v informačním systému
  • Správa dat v informačním systému (ceníky, údaje o zákaznících a dodavatelích)
  • Evidence, řešení a vyřizování reklamací (evidence fotodokumentace, komunikace se zákazníky)
  • Komunikace s účetním oddělením
  • Správa pohybů materiálu a zboží v informačním systému
  • Pravidelný reporting
Požadavky:
  • ÚSO (logistika nebo obchodní)
  • ŘP sk. B
  • Nutná plynulá komunikace slovem i písmem v NJ - C1 - denní komunikace
  • Dobrá znalost MS Excel
  • Výhodou znalst IS Navision
  • Vhodné i pro absolventy
Nabídka:
  • Dobré pracovní podmínky
  • Pružná pracovní doba
  • 4 týdny dovolené
  • Sick days
  • Stravenky
  • Mobilní telefon
Zaměstnanecké výhody:
5 dní sick day, příspěvek na stravenky
Místo výkonu práce: Hrušovany u Brna, Jiřího z Poděbrad 26

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.11.2016