Volné pracovní místo LOGISTIK VÝROBY - SVAŘOVNY

24.5.2016
MICONEX s.r.o.
Místo pracoviště
Partyzánská 601/37, Liberec XI-Růžodol I, 460 01, Liberec
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Nepřetržitý provoz

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • spolupracuje s mistry na organizaci toku materiálů od vyskladnění po předání na cílové středisko, dále při kontrole dodržování pravidel BOZP
  • manipuluje materiál při vstupu na středisko, mezi pracovišti a na výstupu ze střediska
  • spoluorganizuje, kontroluje a vyhodnocuje pracovní činnosti
  • sleduje plnění plánu příp. navrhuje opatření k jeho dodržení
  • práce v IS – uzavírání VP odvedením dílců na sklad
  • využívání služební flotily – do 3,5 t

Požadujeme:

  • SŠ či SOU vzdělání
  • praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok výhodou
  • uživatelská znalost MS Excel, MS Word
  • práce v IS Helios, Sap atd. výhodou
  • pečlivost, přesnost, samostatnost
  • komunikativní, pozitivně, týmově laděná osobnost
  • schopnost se rychle rozhodovat a řešit vzniklé problémy
  • časová flexibilita
  • řidičský průkaz sk. B podmínkou
  • průkaz VZV výhodou
  • výhodou základní znalost AJ (výkresová dokumentace je cizojazyčná)

Nabízíme:

  • HPP, zkušební doba 3 měsíce
  • zajímavá práce
  • atraktivní mzdové ohodnocení, bonusy za dobře odváděnou práci
  • možnost osobního rozvoje
  • systém benefitů ( stravenky, příspěvek na dojíždění, týden dovolené navíc aj. )

Místo výkonu práce: Liberec
Datum nástupu: ihned/dohodou

Benefity

  • Jiné výhody – příspěvek na dopravu, stravenky, bonusy, prémie, přesčasy placené 100%
  • Dovolená navíc – 5dní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz – řízení osobních automobilů – skupina B

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina – pasivní