Volné pracovní místo  LOGISTIK

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 22 500 Kč / měsíc

Společnost DIMATEX se zabývá recyklací textilu a výrobou čistících hadrů.
Náplň práce: organizace třídírny a párárny textilu (25 osob), logistika, znalost skladového hospodářství, fakturace, objednávky, reporting, prodej čistících hadrů, manuální výpomoc na provoze v případě potřeby (manipulace s 10 kg - 25 kg balíky textilu).
Požadujeme: pečlivost, komunikativnost, samostatnost, dobrá znalost MS Excel, NJ + PJ výhodou, zkušenost v oblasti provozu výrobní společnosti, ŘP sk. B, VZV výhodou.
V případě zájmu pošlete životopis s fotografií na použijte odpovědní formulář
Zaměstnanecké výhody: Zázemí firmy s tradicí od roku 1991. Stabilní zaměstnání. Nástupní mzda 22.500Kč hrubého + osobní ohodnocení, služební automobil k dispozici, benefity.
Hlásit se e-mailem, popř. osobně v pondělí v době od 8.00 do 12.00 hod.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 31.8.2016