Volné pracovní místo  Logistik

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 19 000 Kč / měsíc

Náplň práce: zajištění organizace a chodu centrálního skladu, zajištění přepravy výrobků k zákazníkům, organizace nakládek a vykládek, každodenní kontakt a spolupráce s kolegy z ostatních skladů v zahraničí, odborná podpora skladníků
Požadujeme: SŠ vzdělání, znalost práce s PC (Excel, Word, výhodou SAP), schopnost komunikace v anglickém jazyce (slovem i písmem), výhodou jsou zkušenosti z oblasti logistiky, dopravy, znalost LEAN, praxe na obdobné pozici.
Zaměstnavatel nabízí: nástup dle dohody, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, mzda od 19000 dle praxe a zkušeností, po zaučení možnost navýšení. Nadstandartní pracovní prostředí, férový přístup, dotované obědy, příspěvky na jazykové kurzy, zdarma sportovní vyžití, vstup do aquaparku, firemní kulturní a sportovní akce aj.

Kontaktní osoba: Kubíková Jana Ing., tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář doba k zastižení 8 - 15 hod. Vždy zaslat nebo přinést životopis.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 16.1.2017