Volné pracovní místo  Logistik/dispečer kooperací

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 18 000–23 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Křížová 660, Mimoň

Pracovní náplň: organizace zajišťování přeprav zboží, zpracování podkladů pro dodávky, spolupráce na inventurách, komunikace se zákazníky, koordinace požadavků zákazníka s výrobou

Požadujeme: SŠ vzdělání - vhodné i pro absolventy, znalost AJ nebo NJ podmínkou (schopnost telefonické a mailovékomunikace), uživatelská znalost práce na PC, organizační schopnosti, komunikativnost, samostatnost, flexibilita.

Nabízíme: týden dovolené navíc, závodní stravování, slevy na firemní produkty, jazykové kurzy, příspěvek na rekreace dětí.

Kontakt možný na uvedeném tel. čísle, e-mailu nebo osobně na provozovně.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Němčina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.11.2016