Volné pracovní místo logistik/logistička

13.7.2016
ATOMO PROJEKT s.r.o.
Místo pracoviště
Úvoz 326, Bořitov, 679 21, Bořitov
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Logistik/logistička do provozu kovovýroby.
Požadujeme: min. 2 roky praxe v logistice nebo v technickém oboru, technické vzdělání, spolehlivost, operativnost, samostatnost, systematičnost, práce s PC, nekuřák.
Náplň práce: naskladňování a vyskladňování výrobků a jejich značení, řízení VZV – zaškolíme, vypisování DL a průvodek, vyřizování objednávek, komunikace se zákazníky o termínových záležitostech, objednávání a naskladňování materiálu.
Pracovní doba: 7.00–15.30 hod. Nástupní mzda 21.000 Kč

ATOMO PROJEKT s.r.o., Bořitov 326 (areál ZD – bývalá suška), Černá Hora.
Odpovědi s uvedením názvu pracovní pozice pište na:  poslat email

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Podobné nabídky práce

ÚDRŽBÁŘ OBRÁBĚCÍCH STROJŮ (až 40.000 Kč)
Pro opravu a údržbu NC a CNC obráběcích strojů hledáme údržbáře na 2 směny - týden dopolední, týden odpolední. Měl by mít zkušenost s hydraulikou i mechanikou. Nabízíme nadstandardní mzdové ohodnocení a nové, moderní pracovní pros ...
Jobs Contact Consulting, s.r.o. Jihomoravský kraj Plný úvazek
dnes
ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO LOGISTIKY (20.000 - 22.000,- Kč)
Jste z okolí Boskovic a dokážete se domluvit německy? Máte organizační schopnosti a rádi byste zužitkovali zkušenost s logistikou či účetnictvím? Potom nám neváhejte poslat Váš životopis! Úspěšná společnost hledá nového kolegu ...
Advantage Consulting, s.r.o. Blansko Plný úvazek
dnes
KONSTRUKTÉR PRO ZBROJNÍ PRŮMYSL (28.000 - 38.000 Kč)
Máte zkušenosti s konstrukčními návrhy zbraní, nebo máte zálibu v paintballu a dalších střeleckých sportech? Chtěli byste tuto vášeň a kreativitu proměnit v realitu a podílet se na vývoji zbraní pro zábavní průmysl? Máte již nějak ...
včera