Volné pracovní místo  MANAGER PRODEJNY

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 18 000–24 000 Kč / měsíc

Pro prodejnu v OC Jaroměři přijmeme managera prodejny - OC ještě není v provozu.
Pracovní náplň: podílení se na otevření nové prodejny v Jaroměři, zodpovědnost za tým prodavačů - vedení, motivace, kontrola úkolů, rozvoj, zodpovědnost za celý provoz provozovny,
zajišťování a zodpovědnost za plnění hospodářských cílů společnosti.
Požadujeme: středoškolské vzdělání, znalost procesů v maloobchodě (řízení maloobchodní prodejny, prezentace zboží, psychologie prodeje), zkušenost s vedením velkých maloobchodních prodejen, dobrá znalost práce na PC (MS Office, Internet), dobré organizační a komunikační schopnosti, samostatnost, kreativita, orientace na výsledek, znalost sortimentu chovatelských potřeb je výhodou, ne však podmínkou.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016