Volné pracovní místo  manager prodejny

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 18 000–24 000 Kč / měsíc

Prodejna ještě není v provozu - nástup pravděpodobně 2.pol.dubna 2017
Pracovní náplň:
  • podílení se na otevření nové prodejny ve Strakonicích
  • zodpovědnost za tým prodavačů - vedení, motivace, kontrola úkolů, rozvoj
  • zodpovědnost za celý provoz provozovny
  • zajišťování a zodpovědnost za plnění hospodářských cílů společnosti
Požadujeme:
  • středoškolské vzdělání
  • znalost procesů v maloobchodě (řízení maloobchodní prodejny, prezentace zboží, psychologie prodeje)
  • zkušenost s vedením velkých maloobchodních prodejen
  • dobrá znalost práce na PC (MS Office, Internet)
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • samostatnost, kreativita, orientace na výsledek
  • znalost sortimentu chovatelských potřeb výhodou
Pracovní poměr na do určitou 1 rok s možností prodloužení
KONTAKT: Plačková Jiřina, e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 24.4.2017 do 31.3.2018