Volné pracovní místo  Manažer Centra kariéry a rozvoje

Firma
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Spálená č.p. 76/14, Nové Město, 110 00 Praha 1
Kontaktní osoba: Strachová Veronika, e-mail: použijte odpovědní formulář
Podmínky zařazení do výběrového řízení:
Zaslání žádosti o zařazení do výběrového řízení na sekretariát Vysoké školy obchodní v Praze, o.p.s., Spálená 76/14, 110 00 Praha 1 nebo prostřednictvím emailu na: použijte odpovědní formulář a to nezpozději do 31. května 2016
Žádost o zařazení do výběrového řízení bude obsahovat:
1) Strukturovaný profesní životopis
2) Práci v rozsahu max. šesti normostran na téma: "Koncepce fungování Centra kariéry a rozvoje"
Pracovní náplň:
  • organizování kariérních dnů
  • organizování seminářů zaměřených na měkké a manažerské dovednosti
  • organizování kariérní porady, osobnostního testování, koučingu, stínování manažerů a mentoringu
  • organizování psychologického poradenství
  • vyhledávání a zrpostředkování informací o pracovních příležitostech a stážích
  • pomoc při tvorbě životopisů a přípravě na příjímací pohovory
  • zprostředkování služeb agentur na vyžádání studentem
  • komunikace se zaměstnavateli a agenturami
Požadavky na pozici:
  • ukončený bakalářský stupeň studia, magisterský stupeň výhodou
  • výborná znalost českého jazyka slovem i písmem
  • výborná znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • znalost práce na PC (MS Office - zejména Word, Power Point, Excel)
  • schopnost se rychle rozhodovat, najít vhodné řešení
  • výborné komunikační schopnosti, asertivita
  • orientace na zákazníky
  • organizační dovednosti
  • odolnost vůči stresu
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • samostatnost
  • přesnost, důslednost, smysl pro detail
  • flexibilita
  • orientace na výsledek
  • kreativita
  • ochota cestovat (cca. 30% pracovního času)

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Bakalářské vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016