Volné pracovní místo MANAŽER/-KA KVALITY A NÁKUPU

20.6.2015
IDC - FOOD, s.r.o.
Místo pracoviště
32, Újezd, 500 03, Černilov
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

MANAŽER/-KA KVALITY A NÁKUPU

  • PP na dobu neurčitou, nástup od 1.7.2015, od července nebo srpna 2015 pracoviště U Mlýna 285, Josefov, 551 02 Jaroměř
  • Náplň práce: vstupní kontrola komponent v potravinářské firmě zaměřené na výrobu koření, výstupní kontroly výrobků, kontakt s SVÚ a laboratořemi, záznamy ISO, příprava na audity, kontrola bezpečnosti potravin a výrobní hygieny, práce s PC – výrobní program, Word, Excel, web, jednání s dodavateli, výběr nových vstupních surovin, nákup surovin a hodnocení dodavatelů, jednání s kontrolními orgány a auditorskými firmami, řešení reklamací, zpracování specifikací potravinářských výrobků, práce ve vývojovém týmu při vývoji nových výrobků
  • Požadujeme: SŠ či VŠ vzdělání, zaměřené na potravinářství či potravinářskou chemii výhodou, znalost potravinářské legislativy nutná, možnost doplnit si v průběhu zapracování, znalost norem řady ISO 9000 a HACCP, znalost práce na PC, schopnost naučit se pracovat s aplikačními programy v oblasti výroby, bezúhonnost, časová flexibilita, ŘP skupiny B, znalost AJ či NJ, 5 let praxe, praxe v potravinářství výhodou
  • Nabízíme: příspěvek na stravování
  • Upřednostňujeme zaslání životopisu na e-mail: poslat email (Ing. Miloš Báša)