Zařazeno v oborech:
Management
Pozice:
Provozní ředitel / manažer
Lokalita:
Pardubice
Zveřejnil:
Úřad práce Pardubice
Může se Vám hodit:
Provozní ředitel / manažer Pardubice

Volné pracovní místo MANAŽER/-KA obchodního týmu (oblast financí)

5.11.2016
Martin Řehounek
Místo pracoviště
Sezemická 1011, Bílé Předměstí, 530 03, Pardubice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Pardubice.
Pracovní náplň: Poskytování poradenství stávajícím klientům, administrace a aktualizace jejich stávajících smluv s finančními institucemi v rámci České republiky s využitím stávající databáze klientů. Rozšiřování klientské základny.
PP je uzavřen prac. smlouvou / mandátní smlouvou dle volby uchazeče / ky.
Požadujeme: Manažer/-ka obchodního týmu (oblast financí) – ÚSO, ŘP sk. „B“, zkušenost s vedením obchodního týmu výhodou. Rozhodnost, samostatnost, loajalita, cíl řídit kvalitní a úspěšný obchodní tým. Vhodné i pro absolventy /-ky školy.
Nabízíme: Práce v kolektivu, nadstandardní finanční ohodnocení

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail:  poslat email