Volné pracovní místo  MANAŽER-KA ODDĚLENÍ (CIZ)

Firma
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda od 45 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

A02 (CIZ)
Náplň práce:
" správa systémů - instalace, chod a údržba H/W & S/W
" monitorování a správa sítě
" Internet a IP správa
" Help Desk - podpora systému a hardware zařízení
" specifické systémy pro - výrobu, materiály, finance, controlling, lidské zdroje atd.
" nepřetržitá podpora a udržování chodu společnosti
" řízení, udržování a zabezpečení systému
" podpora výrobních aktivit, udržování a monitorování
" správa a administrativa MES systému pro výrobu
Požadujeme:
" VŠ vzdělání
" znalost korejského jazyka na úrovni rodilého mluvčího
" znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni výhodou
" samostatnost, flexibilita a zodpovědnost
" orientace na dosažení cíle
Nabízíme:
" kariéru ve stabilní zahraniční společnosti
" práci v profesionálním kolektivu
" špičkovou technologii a vybavenost při výrobě autodílů a modulů
" možnost vzdělávání i v zahraničí (Korea, Slovensko)
" odborný a kariérní růst
" zaměstnanecké výhody
kontakt - viz výše

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 4.7.2016