Volné pracovní místo MANAŽER/-KA SMĚNY

15.6.2016
ST GASTRO s.r.o.
Akademika Heyrovského 1178/6, Hradec Králové, 500 03, Hradec Králové
Pracovní poměr
Plný úvazek, Brigády
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Dvousměnný provoz

Popis pracovní nabídky

MANAŽER/-KA SMĚNY

  • PP na dobu neurčitou nebo na DPP, dvousměnný provoz, nástup možný ihned
  • Náplň práce: odpovědnost za vedení a motivaci týmu v rámci směny a kontrolu svěřených oblastí a dodržování provozních standardů, práce na směně
  • Požadujeme: vyučení; min. 2 roky zkušeností z gastronomie nebo maloobchodu; schopnost vést, rozvíjet a motivovat tým; vysokou orientaci na zákazníka; flexibilitu v ochotě učit se novým věcem a v dostupnosti na směny; AJ na komunikativní úrovni; ŘP sk. B; znalost práce s PC
  • Nabízíme: kvalitní zaučení a kariérní růst; motivující finanční ohodnocení na základě dosažených cílů; týmovou pracovní atmosféru a férové prostředí; flexibilní pracovní dobu – směnný provoz; pravidelné pracovní hodnocení
  • V případě, že máte chuť pracovat v našem týmu a na své kariéře, zašlete prosím životopis na e-mail:  poslat email