Volné pracovní místo  Manažer kvality - externí auditor

Firma
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda 30 000–50 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
  • Minimálně 5 let praxe v řízení kvality, hodnocení dodavatelů, provádění interních a externích auditů aj.
  • Znalost vyhlášky 132/2008 Sb. a 309/2005 Sb.
  • Vzdělání min. SŠ technického směru
  • Znalost AJ podmínkou
  • Aktivní osobnost se zájmem se neustále vzdělávat, zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, schopnost jednání se zákazníkem/dodavatelem

Pracovní náplň:
  • Zodpovídá za řízení a hodnocení dodavatelů
  • Zpracovává interní řídící dokumentaci k evidenci, hodnocení a řízení dodavatelů podle závazné obecné a interní legislativy a požadavků zákazníků
  • Zajišťuje styk s dodavateli v oblasti jejich obecných kvalifikací, plánování auditů, hodnocení aj.
  • Spravuje databázi dodavatelů v příslušném SW a provádí aktualizaci dat
  • V rámci společnosti spolupracuje při vyhledávání nových dodavatelů aj.
  • Aktivní činnost interního i externího auditora

Nabízíme:
  • Zázemí velmi silné společnosti působící v oblasti servisu jaderných a vodních elektráren

Zašlete životopis a foto na použijte odpovědní formulář nebo info na použijte odpovědní formulář .
Uchazeč o zaměstnání poskytnutím osobních údajů společnosti ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o.
uděluje dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen "zákon") souhlas s jejich zpracováním za účelem získání zaměstnání na omezenou dobu 5 let.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016