Volné pracovní místo  Manažer obchodního skupiny pro Liberecký kraj

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 28 000–30 000 Kč / měsíc

Požadavky: SŠ s maturitou, zkušenosti s vedením lidí nebo chuť řídit vlastní tým, orientace ve finančním prostředí výhodou, velmi dobrá znalost práce na PC, aktivní řidič sk. B, spolehlivost, zodpovědnost, tah na branku, trestní bezúhonnost,

Náplň práce: Manažer obchodní skupiny vede, motivuje a rozvíjí tým obchodních zástupců za účelem dosahování vyváženého souboru cílů, jež budou v souladu s obchodní strategii společnosti a zároveň budou maximalizovat dlouhodobý růstový potenciál a udržitelnost výkonnosti dané sekce. Lokalita: Liberecký kraj (kanceláře jsou v České Lípě a v Jablonci nad Nisou)

Zaměstnanecké výhody: bonusové schéma,vozidlo, mobilní telefon, tablet, stravenky, příspěvek na sport, důchodové připojištění,flexibilní pracovní doba,5 týdnů dovolené, home office

Schůzku nutné domluvit předem e-mailem!!!!

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 22.3.2016 do 21.3.2017