Volné pracovní místo Manažer obchodního skupiny pro Liberecký kraj

22.3.2016
Provident Financial s. r. o.
Provident Financial s. r. o. - Liberecký kraj, Provident Financial s. …
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Pružná pracovní doba

Požadavky: SŠ s maturitou, zkušenosti s vedením lidí nebo chuť řídit vlastní tým, orientace ve finančním prostředí výhodou, velmi dobrá znalost práce na PC, aktivní řidič sk. B, spolehlivost, zodpovědnost, tah na branku, trestní bezúhonnost,

Náplň práce: Manažer obchodní skupiny vede, motivuje a rozvíjí tým obchodních zástupců za účelem dosahování vyváženého souboru cílů, jež budou v souladu s obchodní strategii společnosti a zároveň budou maximalizovat dlouhodobý růstový potenciál a udržitelnost výkonnosti dané sekce. Lokalita: Liberecký kraj (kanceláře jsou v České Lípě a v Jablonci nad Nisou)

Zaměstnanecké výhody: bonusové schéma,vozidlo, mobilní telefon, tablet, stravenky, příspěvek na sport, důchodové připojištění,fle­xibilní pracovní doba,5 týdnů dovolené, home office

Schůzku nutné domluvit předem e-mailem!!!!

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz – řízení osobních automobilů – skupina B