Volné pracovní místo  MANAŽER OBCHODU

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Požadavky: SŠ vzdělání; praxe v pojišťovnictví výhodou; orientace na trhu; analytické myšlení; komunikační a prezentační dovednosti; časovou flexibilitu; příjemné vystupování; znalost práce na PC; ŘP skupiny "B"
Náplň práce: vyhledávání potencionálních zájemců o pojištění (podnikatelé, obce, bytová družstva); sledování nabídek výběrových řízení a zpracování nabídek pojištění; spolupráce s makléři, pojišťovacími zprostředkovateli a dalšími pojišťovnami; spolupráce na průzkumech pojistného trhu; návrhy úprav a změn v pojistných produktech podle potřeb pojistného trhu; návrhy na vývoj nových produktů; spolupráce při náboru, výchově a Vzdělávání nových pojišťovacích zprostředkovatelů; spolupráce s příslušnými odbornými úseky pojišťovny
Zam. Výhody: příspěvek na stravování; příspěvek na penzijní pojištění, dovolená navíc

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2017