Volné pracovní místo  MANAŽER ODD. TECHNOLOGIE A KONSTRUKCE

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 29 000–38 000 Kč / měsíc

Naše personální agentura PP&T consult hledá pro našeho významného klienta v oboru strojírenství nadaného zaměstnance na pracovní pozici:

MANAŽER ODD. TECHNOLOGIE A KONSTRUKCE

NÁPLŇ PRÁCE:
-vedení technologů a konstruktérů,zodpovědnost za kvalitu práce
-optimalizace výroby-uspořádání strojů,materiálů,návaznost činností a míst
-technická příprava výroby,zajištění prostředků, strojů–výběr vhodné technologie
-čtení výkresů a návrh způsobu výroby, montáže,atd.
-práce v CAD systémech
-zavádění nových postupů do výroby, kontrola dodržování

POŽADUJEME:
-SŠ/VŠ:strojírenství
-praxe na obdobné pozici min.2 roky ve strojírenské firmě
-nutná znalost NJ a zkušenost s vedením kolektivu
-PODMÍNKOU-znalost technologie obrábění, svařování, materiálů,slitiny,tvorby tech.postupů
-práce na PC (CAD, MS Office)
-výborná orientace v technické a projektové dokumentaci

NABÍZÍME:
-typ prac.poměru:hlavní
-na dobu:neurčitou
-prac. režim:1směnný provoz (8hod)
-dovolená:4 týdny
-místo pracoviště:Brno-20 minut z Mendlova nám.
-nástup:IHNED
-benefity: příspěvek na firemní stravování,odpovídající ohodnocení,možnost odměn dle plnění výrobního plánu
-možnost:kariérního růstu

Svůj strukturovaný životopis v ČESKÉM JAZYCE - ve WORDU zašlete na email: použijte odpovědní formulář

Děkujeme za Váš čas. Tým personální agentury PP&T consult.

Benefity

  • Podnikové stravování - firemní stravování s finančním příspěvkem
  • Zvláštní prémie - možnost odměn v závislosti na plnění výrobního plánu

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2016