Volné pracovní místo  Manažer pro inovace

Firma
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda od 35 000 Kč / měsíc

Teplárny Brno, a.s. přijmou zaměstnance na pracovní pozici "Manažer pro inovace"
Požadavky:
" VŠ vzdělání nejlépe technického zaměření
" Uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
" Orientace v energetické legislativě v oblasti teplárenství
" Praxe v energetice min. 5 let
" Odpovědnost, spolehlivost, pečlivost, důslednost, předpoklady pro týmovou práci
" Inovativní přístup, hledání a navrhování nových postupů a řešení
" Odolnost vůči stresu
" Motivační dopis
" Čistý trestní rejstřík (ne starší než 3 měsíce)
Hlavní pracovní náplň a požadavky s ní spojené:
" Monitoring technických trendů v odvětví
" Odpovědnost za podklady pro technicko-ekonomické a rozvojové studie a podílení se na jejich zpracování
" Zajištění odborných technických studií týkajících se rozvoje tepelných zdrojů TB, a.s.
" Metodické podílení se na zpracování investičních záměrů, zadání staveb (akcí), návrhů výběrových řízení na dodavatele v oblasti investic, údržby a rozvoje
" Podávání návrhů na zefektivnění výroby a dodávky tepla a TUV s cílem dosažení parametrů účinnosti zrojů a rozvodů a měrných spotřeb daných platnou legislativou
" Řízení a realizace inovačních a vývojových procesů, definování nových směrů vývoje
" Účast na jednáních, týkajících se rozvoje a perspektivy tepelných zdrojů
Nabízíme:
" Perspektivní práci v prosperující společnosti
" Odpovídající finanční ohodnocení
" Zaměstnanecké benefity
" Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
Nástup do pracovního poměru možný ihned nebo dle dohody.
Přihlášku s příslušnými doklady (strukturovaný životopis, motivační dopis, kopii nejvýše dosaženého vzdělání, originál nebo ověřenou kopii výpisu z trestního rejstříku ne starší 3 měsíců, souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení ve smyslu zákona 101/2000 Sb.) předejte nejpozději do 30.12.2016 do 12:00 hod. Lhůta je hmotněprávní, tj. přihláška do výběrového řízení musí být ve stanovené lhůtě skutečně doručena společnosti Teplárny Brno, a.s. V pracovní dny doručte osobně na podatelnu sídla společnosti Teplárny Brno, a.s., Okružní 25, Brno, a to do 14:00 hod. nebo zašlete na korespondenční adresu společnosti Teplárny Brno, a.s., P.O. BOX 215, 658 15 Brno.
Obálka musí být zřetelně u adresy společnosti Teplárny Brno, a.s. označena textem "Neotevírat - Manažer pro inovace".
Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není vaše přihláška úplná a nemůže být zahrnuta mezi přihlášky dalších uchazečů o obsazení pracovního místa.
Později podané přihlášky nebudou zařazeny do výběrového řízení.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.1.2017