Volné pracovní místo  MANAŽER PROJEKTŮ A RECEPTUR

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 30 000–50 000 Kč / měsíc

Do prostředí menší české výrobní společnosti, se stabilním výrobním plánem, vzdálené cca 10 km od Plzně, otevíráme výjimečnou příležitost na pozici:

MANAŽER PROJEKTŮ A RECEPTUR

Váš profil:
  • vzdělání technického směru
  • praxe na obdobné pozici výhodou, ale možno nahradit snahou o rychlé zaučení
  • AJ na pokročilé úrovni - schopnost mluvené komunikace s dodavateli a zákazníky v AJ
  • technické chápání a logické uvažování
  • velmi dobrá schopnost rychlého zaučení a organizační schopnost

Náplň práce:
  • definice materiálu pro receptury s ohledem na optimalizaci skladových zásob + vlastnosti výrobku + cenu
  • participace na zpracování pracovních postupů v oblasti standardizace přípravy strojů
  • správa technologických procesů a receptur v informačním systému
  • výroba vzorků a jejich uvolňování na základě funkčnosti u zákazníka
  • koordinace pracovníků výroby a jejich školení

Nabízíme:
  • působnost v přátelském menším kolektivu, v prostředí čisté výroby
  • příspěvek na stravování, penzijní připojištění
  • mzdové ohodnocení dle zkušeností
  • pravidelné navyšování mzdy
  • systém zaučení a stálého vzdělávání

Zájemci o účast ve výběrovém řízení, zašlete prosím Váš životopis na použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2015