Volné pracovní místo  Manažer projektu

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda od 6 250 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracoviště: I. P. Pavlova č.p. 184/69, Olomouc.

Náplň práce:
  • Řízení projektového týmu, vedení porad, dohled nad plněním úkolů členů projektového týmu.
  • Dohled na řádný průběh projektu, plnění časového harmonogramu a indikátorů projektu.
  • Zpracování monitorovacích zpráv.
  • Intenzivní spolupráce s administrativním pracovníkem a finančním manažerem projektu.

Požadavky:
  • Kvalifikace dle z. č. 108/2006 Sb. pro výkon sociálního pracovníka výhodou.
  • Praxe v oblasti vedení lidí, řízení nebo koordinace projektů.
  • Bezúhonnost - dokládá se při nástupu výpisem z Rejstříku trestů.
  • Velmi dobrá znalost práce na PC (Word, Excel).
  • Schopnost týmové i samostatné práce, odpovědnost, pečlivost, kreativita, aktivní nasazení.
  • Schopnost koncepčního myšlení a chuť podílet se na rozvoji organizace.
  • Znalost pracovního práva a technik podpory zaměstnávání ZP výhodou.
  • Základní znalost problematiky zrakového postižení/komunikačních a motivačních technik zrakově postižených výhodou.

Motivační dopis a CV posílejte na kontaktní e-mail POUZE do 14. 12. 2016.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Benefity

  • Podnikové stravování - stravenky
  • Dovolená navíc - 25 dní dovolené

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), cizince, absolventy (minimálně Vyšší odborné vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.1.2017 do 31.10.2018