Volné pracovní místo Manažer v oblasti řízení lidských zdrojů

3.7.2014
PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s.
Místo pracoviště
Růmy 1598, Zlín, 760 01, Zlín
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vysokoškolské / univerzitní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Agentura Pragokoncert Bohemia, a.s., vypisuje výběrové řízení na pozici:

Manažer v oblasti řízení lidských zdrojů – Zlín

Požadujeme:

  • VŠ technického případně ekonomického směru
  • praxe v personální oblasti a zkušenost s vyhledáváním a vyhodnocováním vhodných uchazečů výhodou, nikoliv podmínkou
  • důraz na výkon a výsledek
  • osobnost, která se stane opravdovou posilou, bude spolupracovat s užším vedením společnosti a dokáže si získat celofiremní autoritu
  • výborné logické, analytické myšlení, organizační schopnosti
  • moderní, pokrokovou osobnost se znalostí současných trendů v oblasti personalistiky

Náplň práce:

  • zařazení do týmu personálního oddělení
  • rozvoj efektivních způsobů práce uvnitř firmy
  • aktivní vyhledávání vhodných kandidátů pro nové projekty společnosti
  • realizace náborových projektů, spolupráce na výběrových řízeních, vyhodnocování pohovorů
  • tvorba vnitřních předpisů, nového personálního systému

Nabízíme:

  • fin. ohodnocení 20 – 25 tis. Kč (odpovídající zkušenostem a výsledkům)
  • perspektivní a stálé zaměstnání
  • zázemí stabilní společnosti
  • mladý kolektiv
  • kreativní, samostatnou i týmovou práci
  • místo pracoviště Zlín.

Jestliže nebudete do 14 dní od zaslání CV kontaktováni naším personálním odd., znamená to, že jste nebyli zařazeni do 2. kola výběrového řízení